Práve teraz sa špára v nose ...

Autor: Andrej Butvin | 13.12.2010 o 13:37 | (upravené 13.12.2010 o 16:13) Karma článku: 5,23 | Prečítané:  1137x

Svet je neskutočne rozmanitý, je to neuveriteľná spleť myšlienok, činov. Miliardy myšlienok v približne šiestich miliardách hláv. No a teraz, práve v tejto chvíli sa niekto určite bozkáva, háda, alebo kuje plány ako si podmaniť svet, či ako ukojiť svoje kanibalské chúťky.

Práve v tejto chvíli niekto zažíva svoju životnú lásku, niekomu sa podaril obchod života, niekomu sa podaril umelecký počin života. Ale svet je naozaj rôznorodý, niekedy bizarný, aj keď kto určí čo je bizarné, keď všetko je prítomné.

Netuším si odhadnúť koľko súložiacich párov je práve v tejto sekunde na svete, ale trúfam si povedať, že nejaké určite sú a to číslo by mohlo byť zaujímavé. (ktovie možno o niekoľko rokov bude na Facebooku ozaj všetko a vzniknú statusy ktoré sa budú prideľovať automaticky po minútach, napríklad- čistím si zuby, pijem kávu, špáram sa v nose...)

Nejaký kanibal práve teraz rozmýšľa, ako uspokojiť svoje chúťky, minimálne nejaký člen primitívnej uzavretej osady v Afrike či Papue-Novej Guinei, kde podľa wikipédii ešte dodnes žijú takýto rituálni kanibali. (ešte existuje núdzový kanibalizmus a tak povediac s potešenia)

Niekto na svete teraz premýšľa, ako čo najlepšie spraviť ozbrojenú lúpež či vraždu. Niekto sa skrýva pred políciou, mafiou alebo známym s ktorým sa mu nechce rozprávať.

Nejaká partia práve nabíja zbrane, nejaká zase vedie debatu o zmysle a poslaní človeka na zemi.

Niekto práve roluje euro či dolár, aby cez neho následne šnupol svoju dávku drôg. Iný zase rozmýšľa kam dať svoje posledné euro a ďalší, kde investovať jeden zo svojich miliónov.

Niekto dostal facku, niekto ju niekomu daroval, niekto sa pomočil (a nemyslím len deti), potkol, ovracal, porezal. Alebo práve niekomu vtáčik nakadil do pohára, ktorý mal pred sebou.

Manžel nejakej nezbednice práve nakladá niekomu koho našiel vo svojej posteli, alebo manželka fackuje nejakú ktorú našla s manželom v posteli.

Takže toto je len malá spŕška toho, čo sa na svete dialo (?) kým som písal tento článok.

 

 

Páčil sa Vám tento článok? Pridajte si blogera medzi obľúbených a my Vám pošleme email keď napíše ďalší článok
Pridaj k obľúbeným

Už ste čítali?